![]() |
Spam. Profilaktyka i obronaBartosz Danowski i Łukasz KozickiKoniec z niechcianą pocztą - oszczędzaj swój czas i nerwy! |
Koniec z niechcianą pocztą.
Oszczędzaj swój czas i nerwy!
„Otrzymujesz zaledwie 10 niechcianych wiadomości dziennie i już doprowadza Cię to do szału?”
Każdy, kto chce na poważnie wykorzystywać e-mail, wcześniej czy później zetknie się z problemem spamu... To od Twojej wiedzy zależy, czy codziennie będziesz tracić wiele czasu i niepotrzebnie się denerwować, usuwając zbędne listy, czy...
Jak to możliwe, że niektórzy dostają np. 2000 niechcianych wiadomości na dobę, a jednak żyją, mają się dobrze i w dodatku nie muszą nic robić, by spam sam znikał, gdy tylko się pojawia?
Dzieje się tak, ponieważ są oni świadomi mechanizmów, które rządzą wysyłaniem spamu, i skutecznie się im przeciwstawiają, stosując różne przydatne „bronie” – na przykład filtry antyspamowe. Dzięki temu mogą się w ciągu dnia zająć czymś pożyteczniejszym niż usuwanie listów reklamujących viagrę, zegarki lub tanie oprogramowanie...
„Spam. Profilaktyka i obrona” to wartościowa pozycja, dzięki której użytkownicy mogą skutecznie walczyć ze spamem, zapewniając sobie tym samym komfort pracy z pocztą elektroniczną.
- Magazyn INTERNET
Co trzeba wiedzieć, by niechcący nie udostępnić
swojego adresu spamerom?
Należy bardzo uważać z podawaniem swojego adresu w jego normalnej postaci na forach dyskusyjnych, grupach usenetu czy też w ogóle jakichkolwiek stronach WWW. Specjalne programy spamerów skanują strony WWW i wyławiają z nich adresy. Istnieje szereg sposobów na bezpieczne podawanie adresu, a ich omówienie znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”.
Co możesz zrobić, gdy ktoś bez Twojej zgody wysyła Ci niezamówione materiały reklamowe? Jakie kary grożą za wysyłanie spamu?
Od jakiegoś czasu mamy w Polsce ustawę, której zadaniem jest chronienie nas przed otrzymywaniem niechcianych przesyłek. Co więc jest spamem w myśl ustawy, a co nim nie jest? Jak możemy zareagować, gdy dostaniemy spam, i co grozi za jego wysyłanie? Ten temat został również bardzo sumiennie przedstawiony w książce „Spam. Profilaktyka i obrona”.
Idąc dalej tym tropem, dochodzimy do kwestii „być albo nie być” wielu firm:
Chcesz wysyłać materiały reklamowe i jednocześnie nie być spamerem? Jak robić to legalnie?
Obecnie wysyłanie spamu jest wykroczeniem. Ściganie tego wykroczenia następuje na wniosek pokrzywdzonego i sąd może nałożyć grzywnę do 5000 zł.
E-mail pozostaje jednym z najpotężniejszych narzędzi sprzedaży dostępnych w Internecie. Legalne jest wysyłanie materiałów marketingowych, które NIE są spamem. Jakie warunki musi spełniać lista adresów e-mail, do której możesz bezpiecznie wysyłać swoje oferty? Również i na to pytanie odpowiedź znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”.
Kto powinien sięgnąć po tego ebooka?
- Każdy, kto używa poczty elektronicznej i ma problem ze spamem. Jeśli dalej tracisz czas na usuwanie spamu ze swojej skrzynki i chcesz przerwać ten stan – koniecznie poznaj sposoby pozbycia się tego problemu.
- Ludzie, którzy zaczynają się udzielać w sieci. Jeśli piszesz coraz więcej na forach, grupach dyskusyjnych itd. – przestrzegaj pewnych reguł, które uchronią Twój adres przed niepotrzebnym spamowaniem.
- Każdy, kto myśli o wykorzystaniu e-maila w swoim biznesie. Jest niezwykle ważne, by wiedzieć dokładnie, co trzeba zrobić, by wysyłać swoje reklamy i jednocześnie nie narażać się na karę za spam.
- Każdy, kto chce przestać ufać mitom i poznać prawdę na temat spamu. Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko, jak się chronić, ale będziesz w pełni świadomy lub świadoma swoich praw i łatwo odróżnisz spam od tego, co spamem nie jest...
Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.
Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.
Co jeszcze odkryje przed Tobą ebook
„Spam. Profilaktyka i obrona” ?
- Kto zarabia na spamie?
- Spam w poczcie elektronicznej, na grupach dyskusyjnych, przez telefon, faks, SMS, MMS...
- Jakie są popularne typy spamu e-mailowego? (E-maile reklamowe „zgodne z ustawą o świadczeniu usług…”, Oszustwa i wyłudzenia, Łańcuszki i żarty biurowe, Spyware, zombie i e-pluskwy).
- W jaki sposób prawo chroni nas przed spamem?
- Jak ochraniać swój adres i skutecznie bronić się przed spamem?
- Rady dla stawiających pierwsze kroki w e-biznesie – jak używać komercyjnie e-maila i nie zostać spamerem?
- Wiele bezcennych rad na 262 stronach tej solidnej publikacji. Sprawdź szczegóły w spisie treści.
Dodatek
Netykieta i standardy obowiązujące w sieci
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Polsce
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Unii Europejskiej (po polsku)
Prawo w internecie
Metody walki ze spamem
Oprogramowanie do walki ze spamem
Unix, Linux
MS Windows
Najpopularniejsze czarne listy (RBL)
Sprawdzanie wielu list RBL jednocześnie i inne narzędzia
Strony poświęcone tematyce spamu
Raz zainwestowane pieniądze pozwolą Ci nie tylko skończyć z problemem spamu, ale także stać się najlepiej poinformowanym na ten temat człowiekiem w Twoim środowisku. Jeśli posiądziesz tę wiedzę dzięki ebookowi, oszczędzisz prawie 30% ceny książki. Skorzystaj z prostego formularza zamówienia poniżej, by zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy, kończąc ze spamem: